Помер засновник гурту «Boney M» Франк Фаріан

Джерело: ВВС

У віці 82 років помер засновник диско-гурту “Boney M” Франк Фаріан.

Як зауважили у виданні, що стало причиною смерті поки невідомо.

Музикант помер у своєму будинку в Маямі.

За словами родичів Франка, останнім часом, він був слабким. Відомо, що 2 роки тому йому замінили серцевий клапан, що негативно вплинуло на здоров’я Фаріана. Невдовзі він пересів в інвалідний візок та був змушений використовувати дихальний апарат.

ДОВІДКОВО. Франк Фаріан народився у 1941 році у Кірні, на південному заході Німеччини. Здобув освіту шеф-кухаря, а також займався музикою. Спочатку був співаком, а потім вирішив стати продюсером.

Найвідомішою продюсерською роботою Фаріана вважається гурт “Boney M”, який він заснував у 1976 році. Згодом колектив увійшов до Книги рекордів Гіннесса, як гурт, який реалізував найбільшу кількість синглів у Великій Британії.

Франк є автором таких хітів колективу, як “Daddy Cool”, “Ma Baker”, “Rivers of Babylon” та інших.

Також Фаріан заснував дует “Milli Vanilli” та працював з такими музикантами, як Міт Лоуф та Стіві Вандер, а також був долучений до створення треку “Eruption” гурту “Van Halen”.

За даними опитування, більшість українці вважають Польщу дружньою до України державою, проте позитивна оцінка зменшилася з 94% до 79% порівняно з минулим роком.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

21 лютого 2024 року на 87-му році життя помер Степан Хмара – Герой України, народний депутат 4-х скликань ВР, політв’язень радянських концтаборів та співавтора Конституції України.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Працівники Служби безпеки України викрили низку схем ухилення від мобілізації та нелегального виїзду за кордон у 5 областях України.