У віці 58 років помер зірка серіалу «Беверлі-Гіллз» Девід Гейл

Джерело: The New York Times

Американський актор, відомий роллю в серіалі “Беверлі-Гіллз 90210” Девід Гейл помер у віці 58 років. Причину смерті чоловіка поки не розголошують.

Колеги та друзі актора висловили свої співчуття рідним та пригадали, яким він був.

“Девід був доброю людиною, з тих, з ким я хотів би частіше спілкуватися. Він був повний життя та неймовірних історій. Я вдячний долі, що знав його. Я такий засмучений цією втратою, втратою для всього світу. Він був подарунком для всіх нас”, – написав його друг.

Вшанувала пам’ять Гейла і його колега Шері.

“Ми так любили Девіда. Він був одним із найкращих хлопців. Надсилаю любов йому та його родині. Моє серце розбите. Він був найвірнішим другом, який підтримував мене. Я вже сумую”, – прокоментувала жінка.

Сестра Девіда також висловилася з приводу болісної втрати.

“У моєму житті не було жодного дня, коли б ти не був зі мною поруч. Ти був завжди моїм партнером, завжди моїм найкращим другом, готовим зіштовхнутися з будь-чим і з будь-ким разом зі мною. Я буду міцно тримати тебе кожен день у своєму серці. Ти чудова, любляча, дивовижна людина, за якою я сумуватиму щосекунди назавжди”, – зазначила вона.

ДОВІДКОВО. Девід Гейл отримав визнання завдяки ролі Стюарта в серіалі “Беверлі-Гіллз 90210”. Там він зіграв нареченого головної героїні Бренди Волш, яку втілила на екрані акторка Шеннен Доерті.

Також актор знімався у таких кінокартинах, як “Швидка допомога”, “Робін Гуд”, “Саванна”, “Порт Чарльз” та інших.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

У Польщі вже вчетверте протягом місяця висипали зерно, яке транзитом перевозилося залізницею. Цього разу знищено понад 150 тонн агропродукції.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.