В Одесі помер актор і сценарист «Голі та смішні» Євген Хаїт

Джерело: родичі на сторінці Хаїта в Instagram

У неділю, 21 січня, помер актор, драматург та сценарист, учасник шоу “Голі і смішні” Євген Хаїт. У вівторок, 23 січня, з ним відбудеться прощання у фоє Одеської Кіностудії з 12 до 14 години.

“Сьогодні (21 січня, – ред.) не стало Жені. Блискавично. Незбагненно. Нескінченно боляче. Усі, хто був хоч трохи знайомий із Женею, знають, що він дуже тонкий, чуйний, турботливий, добрий – до своїх. Був”, – повідомили в дописі.

Гуморист та керівник фракції “Слуга Народу” в Одеській міській раді Олег Філімонов підтвердив цю інформацію.

“Пішов із життя наш друг, письменник-сатирик, драматург, поет, блогер, продюсер, людина, з якою ми дружили і працювали з 1986 року, Женя Хаїт. Серце зупинилося, хоча його серце ніколи не скаржилося. І запанувала пустота. Пишу і не до кінця розумію, що сталося”, — додав він.

Сценариста поховають на Таїровському цвинтарі в Одесі.

Євген Хаїт був відомий як учасник команди КВК Одеського державного університету, актор та художній керівник “Джентльмен-шоу”. Він також став сценаристом телешоу “Голі та смішні”, яке транслювалося на каналі ICTV.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

Діджейка Дар’ї Коломієц розповіла американському виданню Time про свій подкаст “Щоденник війни”. В есе, яке опублікували до другої річниці повномасштабного вторгення, вона згадала про початок війни та українців, чиї історії її вразили.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.