Померла журналістка видання «Дзеркало тижня» Алла Єрьоменко

Джерело: “Дзеркало тижня”

Померла українська журналістка Алла Єрьоменко, яка майже 25 років працювала у виданні “Дзеркало тижня”.

За даними видання, вона першою в Україні розкрила таємниці газових, атомних та нафтових схем, на яких вибудовувалися найбільші корупційні капітали та олігархічні імперії.

Її тексти були обов’язковими для прочитання міністрами, головами “Нафтогазів”, премʼєрами та президентами.

“Алла Єрьоменко – маленька, тендітна, темноока, наче пташка. Її не було видно за столом, обкладеним купами роздруківок офшорних схем, програм розвитку та рулонами карт російських, українських і європейських газо- та нафтопроводів. Але її сміливість, компетентність та впертість робили її дуже помітною”, – згадують про журналістку у виданні.

Один з її останніх текстів на ZN.UA опубліковано у березні 2022 року.

“Не було часу писати, хоча, здається, за ці дні прожила з кожним підопічним його життя. Я зараз волонтер Червоного Хреста. Під кулями опікуємося евакуйованими мешканцями будинків для літніх людей у Дмитрівці, що під Києвом, поблизу Бучі та Ірпеня…”, – писала Алла Єрьоменко.

Журналістка надсилала короткі нотатки-почуття і фото, які потім склалися в статтю-свідчення.

“Її тексти лякали лазаренків, тимошенок, бакаїв та фірташів, а її руки годували, міняли памперси, підіймали з ліжок безпомічних, переляканих вибухами, покинутих старих… Може, таким і буває гідне життя? Світла пам’ять, подруго. І наші співчуття твоїм рідним і близьким”, – написали у виданні, де працювала Алла Єрьоменко.

У Національному природному парку “Голосіївський” звернулися до відвідувачів із закликом не торкатися невідомих рослин під час перебування на природних територіях.

В Одеській області чоловік з гвинтівки вистрелив у підлітків, внаслідок чого поранення зазнала 15-річна дівчина.

В Кривому Розі знову зросла кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.

Ірак може розглянути вихід з ОПЕК, якщо не отримає суттєвого збільшення квоти на видобуток нафти, поінформували обізнані джерела.

Компанія  «Київстар» та Фонд «Повернись живим» завершили сьомий спільний проєкт з підтримки армії — «Нам тут жити: Місія 077». У межах ініціативи вдалося зібрати понад 77 млн грн на засоби зв’язку, які дозволяють координувати дії, швидше ухвалювати рішення та ефективніше виконувати завдання. Ініціатива реалізована за інформаційної підтримки 1+1 Media.