Померла зірка серіалу «Санта-Барбара» Дженіс Пейдж

Джерело: Metro
2 червня померла американська акторка Дженіс Пейдж, відома ролями в серіалі “Санта-Барбара”, фільмах “Шовкові панчохи”, “Гра в піжами” та інших кінороботах.
Як розповіли у виданні, жінці через три місяці мало б виповнитися 102 роки. Зазначається, що Дженіс померла природною смертю у своєму будинку в Лос-Анджелесі.
У дитинстві акторка знімалася в аматорських шоу. Її вперше помітили після виступу для військовослужбовців у голлівудській їдальні в 1940-х роках.
Згодом вона підписала контракт з Warner Brothers та почала зніматися у кінофільмах. Дебютною роботою акторки стала стрічка “Красуня-купальниця” 1944 року. Через два роки Дженіс отримала свою першу головну роль у кіно.
Визнання акторці принесла роль у серіалі “Санта-Барбара”. Вона знялася в низці картин, серед яких – “Гра в піжами”, “Доріс Дей, будь ласка, не їжте ромашки”, “Шовкові панчохи”, “Коломбо” та інші.
У 1951 році вона пішла з кіноіндустрії, щоб зайнятися театром. У 1955 – 1956 роках акторка знялася у власному телевізійному ситкомі “It’s Always Jan”, де зіграла овдовілу співачку нічного клубу, яка намагається піклуватися про свою маленьку дочку.
У свої 80 років Дженіс завершила акторську кар’єру. Останнім часом вона рідко з’являлася на публіці.
- На 92-му році життя померла канадська письменниця Еліс Манро, яка у 2013 році отримала Нобелівську премію у галузі літератури.
В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.
Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.
У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.
У Великій Британії щонайменше 13 співробітників поштової служби покінчили з життям через скандал, у межах якого тисячі працівників були незаконно притягнені до відповідальності за крадіжки та інші злочини.
Під ранок 11 липня російські окупанти атакували Харків “шахедами”. Постраждало дев’ятеро осіб.