Понад 100 людей застрягли на кілька годин у колишньому будинку письменниці Агати Крісті

Джерело: CNN

У Greenway House, в колишньому будинку відомої британської письменниці Агати Крісті, застрягла група туристів через те, що внаслідок негоди повалене дерево заблокувало дорогу, що веде до маєтку в графстві Девон.

Керолайн Хевен, туристка, яка відвідувала Greenway House, зв’язалася з місцевим новинним агентством Devon Live, щоб поширити інформацію про те, що приблизно 100 туристів опинилися в пастці.

Британський національний фонд, який керує історичним місцем, швидко опублікував повідомлення на своєму вебсайті, оголосивши, що велике дерево впало на одноколійну дорогу, що веде до Greenway House.

Представник Національного фонду заявив, що йому відомо, що в Greenway House все ще є відвідувачі, співробітники та волонтери, які не можуть вийти, додавши, що Національний фонд “робить усе”, щоб забезпечити їм комфорт під час очікування.

“Застряглі туристи були чимось зайняті, пили чай і грали в крокет на галявині”, – зазначено в Devon Live.

Попри, здавалося б, спокійну атмосферу, деякі користувачі соціальних мереж не могли не провести паралель із культовим романом Агати Крісті “І не лишилось жодного”, де десять незнайомців були запрошені до віддаленого особняка біля узбережжя Девону. В романі цих людей по одному таємничим чином вбивають, група незабаром розуміє, що серед них є вбивця.

Один користувач у Twitter поділився посиланням на статтю Devon Live зі зворотним відліком:

“99, 98, 97, 96, 94 (жахливо), 93.”

Проте місцеві служби порятунку відновити дорогу і люди змогли покинути маєток.

Мінекономіки та Група Світового банку посилюють взаємодію щодо стратегії підтримки приватного сектору, запуску іпотечного кредитування, а також аналізу та фінансування конкретних інвестиційних проєктів.

Під час зустрічі т.в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва з надзвичайним і повноважним послом Азербайджанської Республіки в Україні Сеймуром Мардалієвим, сторони обговорили пріоритетні напрямки співпраці між Україною та Азербайджаном.

У Міненерго повідомили про ситуацію в енергосистемі України станом на ранок 8 грудня.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.