Понад 17 тисяч відгуків на вакансії: перші підсумки рекрутингу до Сил оборони України

Зображення: Міноборони

Джерело: Міноборони

У Міністерстві оборони розповіли про перші результати рекрутингу до Сил оборони України.

Наприкінці 2023 року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які безоплатно надали свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями.

Нині оборонне відомство співпрацює із такими платформами розміщення вакансій: thelobbyx.com, Work.ua, Robota.ua, Olx.ua.

389 підрозділів Сил безпеки й оборони України розміщують свої оголошення на профільних ресурсах. Актуальних вакансій – вже 1 847.

За словами заступниці міністра оборони України Наталії Калмикової, проєкт отримав позитивну реакцію у суспільстві і набирає обертів – люди активно відгукуються на вакансії.

Відтак, зараз вже є понад 17 500 відгуків на розміщені вакансії. Це в середньому 9 відгуків на одну вакансію.

“Кількість відгуків зростає на всіх майданчиках щотижня. Так само зростає кількість вакансій від військових частин, яких стає все більше. Прогнозую, що наступні місяці ми матимемо відчутну позитивну динаміку – мовиться про тисячі залучених людей. Окрема подяка компаніям-партнерам, які безоплатно для Міноборони проводять власні інформаційні та рекламні кампанії проєкту рекрутингу”, – зазначила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

Окрім цього, організовано навчання для кадрових служб військових частин.

Наразі готується до запуску Агенція рекрутингу Міністерства оборони України.

У відомстві зазначили, що рекрутинг – це паралельний процес із мобілізацією, який базується на підписанні контракту до кінця особливого періоду. При цьому, людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід. Окрім того, контракт має низку переваг щодо соціального забезпечення.

Збройні сили України відійшли від двох селищ на Авдіївському напрямку в Донецькій області. Йдеться про  Сєверне та Степове.

Президент України Володимир Зеленський у вівторок, 27 лютого, прибув до Саудівської Аравії для зустрічі з Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом аль Саудом.

В понеділок, 26 лютого, президент Франції Емманюель Макрон заявив, що “не можна виключати відправлення західних військ в Україну” і його коментарі викликали швидку реакцію різних лідерів.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

27 лютого уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранів. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.