Понад 17 тисяч відгуків на вакансії: перші підсумки рекрутингу до Сил оборони України
Джерело: Міноборони
У Міністерстві оборони розповіли про перші результати рекрутингу до Сил оборони України.
Наприкінці 2023 року Міноборони уклало угоди із чотирма компаніями, які безоплатно надали свої майданчики і почали співпрацю в інтересах поповнення українського війська мотивованими фахівцями.
Нині оборонне відомство співпрацює із такими платформами розміщення вакансій: thelobbyx.com, Work.ua, Robota.ua, Olx.ua.
389 підрозділів Сил безпеки й оборони України розміщують свої оголошення на профільних ресурсах. Актуальних вакансій – вже 1 847.
За словами заступниці міністра оборони України Наталії Калмикової, проєкт отримав позитивну реакцію у суспільстві і набирає обертів – люди активно відгукуються на вакансії.
Відтак, зараз вже є понад 17 500 відгуків на розміщені вакансії. Це в середньому 9 відгуків на одну вакансію.
“Кількість відгуків зростає на всіх майданчиках щотижня. Так само зростає кількість вакансій від військових частин, яких стає все більше. Прогнозую, що наступні місяці ми матимемо відчутну позитивну динаміку – мовиться про тисячі залучених людей. Окрема подяка компаніям-партнерам, які безоплатно для Міноборони проводять власні інформаційні та рекламні кампанії проєкту рекрутингу”, – зазначила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.
Окрім цього, організовано навчання для кадрових служб військових частин.
Наразі готується до запуску Агенція рекрутингу Міністерства оборони України.
У відомстві зазначили, що рекрутинг – це паралельний процес із мобілізацією, який базується на підписанні контракту до кінця особливого періоду. При цьому, людина йде у визначену частину і на визначену посаду, максимально використовуючи свій цивільний досвід. Окрім того, контракт має низку переваг щодо соціального забезпечення.
- У Міністерстві оборони повідомили про початок проєкту з рекрутингу до Збройних сил України.
- 5 листопада міністр оборони Рустем Умєров підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Основна мета – забезпечення ЗСУ особовим складом та інтеграція в євроатлантичний безпековий простір.
- Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував законопроєкт про мобілізацію та зазначив, що він буде виноситися на голосування Верховної Ради після обговорення та внесення змін.
У Харкові СБУ та Нацполіція викрили нову російську схему, за якою ворог залучав неповнолітніх до шпигунства під виглядом квест-ігор.
Керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко повідомив, що в російському Новосибірську згорів воєнний об‘єкт.
Компанія “Метінвест” призупиняє роботу вугільної шахти в Піщаному (поблизу Покровська в Донецькій області України) через наближення лінії фронту і посиленням обстрілів.
Російським громадянам суттєво ускладнили отримання візи на Кіпр через посилення вимог, запроваджених владою республіки.
Президент США Джо Байден схвалив ще один пакет військової допомоги для України, 12 грудня повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.