Понад 170 мирних мешканців Києва загинуло з початку повномасштабного вторгнення — Кличко

Джерело: міський голова Києва Віталій Кличко в етері телеканалу “Київ”.

У Києві з початку повномасштабного вторгнення РФ загинули понад 170 цивільних жителів. Ще більше як 400 житлових будинків було зруйновано внаслідок російської агресії.

“У нашому місті понад 400 житлових будинків зруйновано та понад 170 людей загинуло мирного населення”, — заявив він.

Серед числа загиблих було семеро дітей.

“Путіну потрібна територія, йому ми, українці, не потрібні. Тому він вбиває мирне населення”, — резюмував Кличко.

Росії не вдалося увійти до членів виконавчої ради Організації із заборони хімічної зброї, до повноважень якої входить, зокрема вжиття заходів стосовно держав-порушниць.

29 листопада генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.

Після почату повномасштабного вторгнення РФ на територію України фінська компанія HD-Parts експортувала в Росію запчастини для вантажних автомобілів на мільйони євро.

29 листопада голова МЗС ФРН Анналена Бербок наголосила, що союзники України з усього світу мають створити над цією країною “оборонний щит”, аби убезпечити від російських атак у зимовий період. 

Російська армія продовжує втрачати вищий склад командирів на війні проти України. 28 листопада ліквідований заступник командира 14-го армійського корпусу РФ генерал-майор Володимир Завадський.