Понад 20 тисяч мешканців Горлівки, мобілізованих до армії РФ, загинули – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
У тимчасово окупованій Горлівці Донецької області від початку повномасштабної війни загинуло понад 20 тисяч мобілізованих до армії РФ мешканців міста.
Окупаційна адміністрація Горлівки поскаржилась в Москву через великі втрати серед мобілізованих мешканців міста.
Відтак, загарбники готуються до нової хвилі мобілізації на тимчасово окупованих територіях, аби заповнити втрати, й вже зараз формують списки чоловіків. Зокрема план з мобілізації був представлений гауляйтерам з Горлівки.
Проте у відповідь місцеві колаборанти поскаржились, що в місті зростає соціальна напруга, адже від початку повномасштабного вторгнення загинуло понад 20 тисяч мешканців міста, яких примусово мобілізували до армії РФ у 2022 році.
У ЦНС зауважили, що минулого року для досягнення ефемерних цілей було мобілізовано 300 тисяч громадян РФ. Результатом цієї мобілізації стали сотні тисяч трупів та поранених росіян, що посилило соціальну напругу вже у самій країні-терористці.
“В результаті росіяни планують збільшити темпи мобілізації саме на ТОТ, аби не виводити своє населення з трансу пропаганди й не втратити популярність війни”, – пояснили у ЦНС.
- Центр національного спротиву повідомляє, що на тимчасово окупованих територіях окупанти привозять кремлівських “активістів” з метою допомогти у фальсифікації виборів.
- У Росії планують провокацію на Курській атомній електростанції й готують евакуацію місцевого населення.
- Окупаційна адміністрація на тимчасово захоплених територіях Херсонської області планує провести інвентаризацію “безгосподарчих об’єктів”.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.