Понад 3000 українських спортсменів боронять Україну у лавах Сил оборони
Джерело: Вадим Гутцайт/Facebook
1 жовтня міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт зауважив, що нині в українській армії перебуває понад 3000 спортсменів та тренерів, котрі захищають країну від ворога.
У День захисників і захисниць згадуємо та вдячні за волю і гідність, які маємо. Схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя за нашу свободу. 361 український спортсмен і тренер загинув на російсько-українській війні. Вони стали янголами спорту. Свічка пам’яті завжди горітиме у наших серцях, — наголосив очільник відомства.
Гутцайт зауважив, що зараз час сказати “дякую” кожному і кожній, хто продовжує захищати. І додав, що наразі понад 3000 спортсменів і тренерів боронять нашу землю у лавах Сил оборони України, продовжуючи тисячолітню традицію українського війська.
- 12 вересня принц Гаррі відвідав “Ігри Нескорених”, підтримавши та поспілкувавшись з ветеранами й військовослужбовцями з України.
- На російсько-українській війні загинула українська футзалістка Елеонора Мальцева. Спортсменці було 34 роки.
- Глава Німецького союзу спортсменів з обмеженими можливостями (DBS) Фрідхельм Юліус Бойхер розкритикував рішення Міжнародного паралімпійського комітету (МПК) дозволити російським і білоруським спортсменам виступати під нейтральним прапором на Паралімпіаді-2024 в Парижі.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.