Понад 430 тисяч абонентів на Одещині залишаються без світла
Джерело: Міненерго
За вихідні дні енергетикам вдалося відновити електропостачання для більш ніж 184 тисяч споживачів і об’єктів критичної інфраструктури в Одесі та Одеській області. Водночас у регіоні все ще залишаються без світла понад 430 тисяч абонентів.
Зазначається, що аварійні бригади працюють у посиленому режимі.
У відомстві також поінформували, що на Миколаївщині ситуація з електропостачанням суттєво покращилася – там світло вже повернули більш як 345 тисячам споживачів.
В “Укренерго” повідомили, що вночі російські війська здійснили атаки дронами по об’єктах енергетичної інфраструктури одразу в кількох регіонах країни. Унаслідок обстрілів станом на ранок 15 грудня зафіксовано знеструмлення споживачів у Донецькій та Дніпропетровській областях.
На Дніпропетровщині під час повторного удару по енергооб’єкту постраждав працівник енергетичної галузі. Його госпіталізували, медики надають необхідну допомогу.
- Після масованого російського удару енергетики повернули світло для майже 100 тисяч родин на Одещині.
- Російські окупаційні війська завдали одного з наймасованіших ударів по Одеській області. Є значні пошкодження та постраждалі.
- Після масштабної російської атаки на енергетичну інфраструктуру Одещини частина міста досі залишається без електропостачання. Також повідомляють про перебої з опаленням та водою.
- Після масованої нічної атаки на енергетичну інфраструктуру Одеса опинилася без електропостачання, води та тепла.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.