Понад мільйон українців успішно авторизувалися у застосунку «Резерв+»

Джерело: Міноборони

Станом на 21 травня більш ніж мільйон користувачів успішно авторизувалися у застосунку “Резерв+”.

Заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко повідомила, що окрім мільйона успішних авторизацій, зафіксовано 700 тисяч успішних оновлень даних онлайн.

За її словами, це в десятки разів більше, ніж в ЦНАПах та ТЦК разом взятих.

За кількістю оновлень – після України – найбільше зафіксовано у:

  • Польщі – 1727;
  • Німеччині – 1369;
  • Канаді – 443.

Крім того, Катерина Черногоренко зазначила, що застосунком “Резерв+” користуються навіть в Антарктиді.

Читайте також: Як оновити дані у додатку “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів

“Маємо вже три успішних оновлення даних з південної полярної області Землі”, – написала заступниця міністра. А також додала, що скоро у додатку з’являться нові сервіси.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.