Понад п’ять тонн забрудненої води витекло з АЕС у Фукусімі в океан

Джерело: Xinhua

До навколишнього середовища потрапили більш як п’ять тонн забрудненої радіоактивними матеріалами води з АЕС у Фукусімі.

“Близько 5,5 тонни води, забрудненої радіоактивними матеріалами, витекло із обладнання на японській АЕС у Фукусімі”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що витік із пристрою, який очищав забруднену воду,  виявлено у середу, 7 лютого.

ДОВІДКОВО. У 2011 році на АЕС Фукусіма сталася аварія й відтоді тривають роботи із подолання її наслідків.

Станом на 26 лютого Сили оборони півдня продовжують системну контрбатарейну боротьбу. На лівому березі Дніпра, попри постійні бойові втрати та відсутність успіхів, ворог не полишає намірів вибити наші підрозділи із зайнятих позицій.

На Київщині подружжю інкримінували виготовлення та розповсюдження дитячої порнографії, розбещення неповнолітніх, зґвалтування, зокрема за попередньою змовою групою осіб та торгівля людьми.

26 лютого глава уряду Угорщини Віктор Орбан заявив, що він рекомендує парламентаріям проголосувати за вступ Швеції до НАТО, оскільки це зміцнює “безпеку Угорщини”.

У 2023 році на виробництво контенту для двох телемарафонів – “Єдині новини” та FreeДом – витратили 842,2 млн грн. Кошти витратили Мультимедійна платформа іномовлення України та “Парламентський телеканал “Рада””, які належать до сфери впливу Міністерства культури та інформаційної політики.

26 лютого прем’єр Болгарії Николай Денков прибув з офіційним візитом до Києва.