Понад три доби блукав у горах: на Закарпатті виявили чоловіка з обмороженими кінцівками

Джерело: Держприкордонслужба

Сьогодні, 21 листопада, на Закарпатті під час патрулювання кордону прикордонний наряд Мукачівського прикордонного загону виявив знесиленого чоловіка без свідомості.

Прикордонники привели чоловіка до тями. Він ледве розмовляв. Єдине, що він зміг повідомити, – що понад три доби блукав у горах і нічого не їв.

При собі чоловік мав паспорт громадянина України, а також посвідку на проживання та отримання грошових виплат у Румунії. Українець виявився жителем Дніпропетровщини.

Оскільки самостійно пересуватися він не міг, прикордонники викликали швидку допомогу. Медики діагностували переохолодження, виснаження та обмороження ніг.

Чоловіка шпиталізовано, йому надають медичну допомогу.

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.

29 років тому, 5 грудня, США, Велика Британія та Росія у Будапешті (Угорщина) підписали меморандум про надання Україні гарантій безпеки з боку ядерних держав в обмін на відмову України від ядерної зброї.

У Харкові під час ліквідації витоку на підземному газопроводі сталася трагедія, що призвела до загибелі двох працівників газової служби.

З 24 лютого 2022 року по 1 грудня 2023 року Фонд Порошенка спільно з ГО “Справа Громад” витратив на допомогу ЗСУ 3 902 504 000 гривень (понад 112 млн доларів США).

Окупанти продовжують штурмувати Авдіївку. Зокрема ворог зосередився навколо Степового, що на півночі від Авдіївки.