Попри негоду зерновий коридор продовжує працювати — речниця

Джерело: телемарафон

Зерновий коридор у Чорному морі продовжує свою діяльність попри виникнення штормових умов. Водночас цьому існує загроза внаслідок мінної небезпеки.

“”Зерновий”, а вірніше навігаційний коридор функціонує. Функціонує він завдяки забезпеченню Силами оборони безпекової ситуації. Але … загрози залишаються: як ракетні.., так і мінна небезпека, оскільки штормова погода і погіршення погодних умов сприятиме тому, що міни будуть зриватись з місць кріплення, передислоковуватись і дрейфувати”, — зауважила керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

Вона також додала, що в умовах такого погіршення погоди активність ворожої авіації зменшується, хоча вона не виключена.

Речниця підкреслила, що Сили оборони забезпечують координацію і відстеження безпекової ситуації.

Джерело видання у Північноатлантичному альянсі повідомило, що під час зустрічі 31 травня у Чехії міністри закордонних справ країн НАТО закличуть союзників виділити щонайменше 40 мільярдів євро на рік для фінансування військової допомоги Україні.

У ніч на 31 травня російські війська обстріляли Харків. Влучивши у пʼятиповерховий житловий будинок, згодом ворог завдав повторного удару.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.