Порошенко на запрошення республіканців візьме участь у національному конвенті в США

Джерело: пресслужба “Європейська Солідарність”

Представники Республіканської партії США запросили лідера партії “Європейська Солідарність” Петра Порошенка взяти участь в Республіканському національному конвенті у Мілуокі (США).

15-18 липня Порошенко здійснить візит до США, де також зустрінеться з керівництвом та членами Конгресу США від Республіканської партії, кандидатами на посади президента та віцепрезидента США у складі делегації Міжнародного демократичного союзу.

Основною метою його візиту є залучення міжпартійної дипломатії для зміцнення всебічної підтримки України та розширення каналів комунікації з Республіканською партією США, зокрема з кандидатами на наступні президентські вибори.

П’ятий Президент України також виступить на заходах за лінією Міжнародного республіканського інституту та Мюнхенської безпекової конференції в рамках Конвенту.

В Україні не буде автоматично накладатися штраф на тих, хто не оновить свої військово-облікові дані до 16 липня, розповів директор Департаменту кадрової політики Міноборони України Марк Андрусяк.

Україна має намір підписати три нові угоди щодо гарантій безпеки. Вже ведеться робота над двома з них. 

Прем’єр-міністр Ірландії Саймон Гарріс заявив про свій намір здійснити візит до України найближчими тижнями.

В Україні триває 872-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 559 тисяч осіб.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, Іран і Росія продовжують демонструвати бажання поглиблювати двосторонні відносини та співпрацю.