Порошенко привіз на Донеччину нову партію військової техніки

Джерело: пресслужба “Європейська Солідарність”

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко приїхав на Донеччину та передав українським захисникам сотні дронів, засоби окопного РЕБ та іншу техніку. 

“Тут, на Донеччині, зараз важко. У росіян багато FPV, якими вони готують територію для штурмів. Але є й позитив, часто під час наступу вони не рахуються з людськими втратами. Однак у наших хлопців і досі немає великої кількості “мʼясорубок”, щоб перемолоти ворога. Тож ми продовжуємо розвозити дрони для ЗСУ”, – сказав Порошенко.

Фото: “ЄС”

Він повідомив, що сьогодні відвідав шість бригад Сухопутних військ та сил ТРО й передав воїнам 600 FPV-дронів і 200 “Мольфарів”, 18 “Мавіків”, зокрема нічних, десять комплексів купольного РЕБ “Шатро”, вантажівку FODEN, екскаватор-наванажувач, мобільний шиномонтаж і пересувну автомайстерню. 

“FPV-шки — це наші “мʼясорубки”, яких зараз так не вистачає на Сході. Купольний РЕБ та екскаватор потрібні, щоб захистити військових на відкритій місцевості. Будувати бліндажі і захищати їх від ворожих дронів за допомогою засобів радіоелектронної боротьби”, – наголосив Порошенко. 

Кожному із підрозділів сьогодні Порошенко передав техніку на суму від 2 до 9 мільйонів гривень.

Росія зосередила близько 90 000 військових у Запорізькій області, але цих сил недостатньо для просування, що призводить до переважно позиційних боїв на півдні. Про це розповів речник оперативного угруповання військ “Таврія” Дмитро Лиховій.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

Суперяхту Alfa Nero, яка понад два роки простояла покинутою в Карибському морі, придбав таємний покупець за 40 мільйонів доларів.

Американський необанк Mercury заблокував рахунки компаній, засновники яких мають громадянство України, Росії та Білорусі, а також інших країн. Як повідомив засновник Petcube та TheFourthLaw.ai Ярослав Ажнюк, це пов’язано з оновленням правил банку.  Остаточне закриття рахунків заплановане на 13 серпня 2024 року.