Посадовцю Рівненського військкомату, який постачав наркотики своєму керівнику, повідомили про підозру

Джерело: Офіс генпрокурора та ДБР
Співробітники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру начальнику структурного підрозділу Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, який систематично постачав своєму керівнику наркотики.
Під час досудового розслідування виявлено, що посадовець мав свого “дилера” з-поміж підлеглих військовослужбовців.
Начальник структурного підрозділу систематично привозив різні дози амфетаміну керівнику, а в окремих випадках залишав так звані “закладки”.
За інформацією слідства, кошти за психотропи чоловік не отримував, проте у такий спосіб намагався догодити шефу, в майбутньому розраховуючи на прихильність, службові привілеї та можливе просування у кар’єрі.

Зображення: ДБР
Аби приховати свою злочинну діяльність, у розмовах та повідомленнях зловмисники використовували піратський сленг, наркотики зловмисники називали “білою міткою”, а один одного – за вигаданими кличками.
Відтак, начальник структурного підрозділу Рівненського районного ТЦК та СП підозрюється у незаконному придбанні та збуті психотропних речовин у великих розмірах, вчинений за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 307 КК України).
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.
Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади.

Зображення: ДБР
Нагадаємо, що раніше під час проведення розслідування щодо побиття солдата посадовцями центрів комплектування у керівника Рівненського районного ТЦК та СП правоохоронці вилучили 8 пакетів з амфетаміном.
- У Тернополі викрили заклад, де під виглядом “Пункту незламності”, ймовірно, збували наркотики.
- Служба безпеки України нейтралізувала злочинне угруповання, яке збувало гуртові партії важких наркотиків і психотропів за межі України.
30 червня спецпредставник президента США Дональда Трампа Кіт Келлог назвав безпідставними звинувачення прессекретаря Володимира Путіна Дмитра Пєскова щодо відсутності прогресу в мирних переговорах з РФ.
Перспективи України на фронті викликають дедалі більше занепокоєння як у Києві, так і серед низки лідерів ЄС. За оцінками військових, і російська, і українська армії близькі до виснаження. Втім, якщо РФ здатна підтримувати нинішню інтенсивність бойових дій ще близько року, то Україна може досягти межі витривалості вже за шість місяців – у разі, якщо не отримає значної військової підтримки.
Експерти ООН дійшли висновку, що теракт в Оленівці у липні 2022 року організували під керівництвом Міноборони РФ.
Європейський Союз досяг нової торговельної угоди з Україною, котра замінить спеціальний режим безмитної торгівлі, запроваджений після повномасштабного вторгнення Росії.
Міноборони ініціювало внесення змін до законодавства, що передбачають 12-місячну відстрочку від мобілізації для добровольців, котрі відслужили за “Контрактом 18–24”. Уряд схвалив відповідний законопроєкт на засіданні у п’ятницю.