Посеред зими у парку Чернівців оселилися зелені папуги (фото)

Джерело: група Facebook “Птахи України”

У Чернівцях сфотографували пару зелених папуг, котрі оселилися в одному з парків міста.

Фото та відео з птахами посеред дерев розмістила Roksana Pochodjai у спільноті Facebook “Птахи України”.

09.02.2024, Чернівці. Папуги Крамера, – підписала користувачка опубліковані світлини.

Папуги літають у парку, часто перебувають поблизу годівнички з фруктами, котрі небайдужі містяни залишають для екзотичних птахів.

Варто зауважити, що у коментарях користувачі висловили здивування такою поведінкою птахів. Одначе, допис не залишив нікого байдужим.

Джерело: Facebook

Довідка. Папуга Крамера — птах родини Папугових. Є численним птахом по всьому ареалу. Мешкає переважно поблизу людини, у тому числі у великих містах. Тримається великими групами або колоніями. Вирізняється галасливою і непосидючою поведінкою. Це найбільш численний і широко поширений вид серед родини папугових.

Ареал поширення дуже широкий. У дикому стані мешкає в Південній Азії і ряді районів Африки. У деяких країнах Європи з м’яким кліматом, США і низці інших країн утворилися стійкі популяції вдруге здичавілих папуг цього виду. Зазвичай папуги Крамера в Європі трапляються компактно здебільшого тримаючись в населених пунктах (насамперед у великих містах) або поблизу них, де птахи знаходять достатню кормову базу. В Європі найбільші популяції цих папуг мешкають в Лондоні і Брюсселі.

Чисельність цього виду є досить високою та має тенденцію до збільшення. Розмір популяції у світі невідомий.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

У Харкові попрощалися з балетмейстеркою Харківського академічного театру музичної комедії Марією Холодною, яку 17 лютого жорстоко вбив її чоловік, з яким вона планувала розлучитися.

Глава МВС Польщі Марчін Кервінскі прокоментував інцидент із висипанням українського зерна з вагонів, назвавши такі дії неприйнятними.

Співзасновник компанії штучного інтелекту OpenAI Андрій Карпати оголосив про своє рішення залишити компанію.