Посланець Папи відправиться до Китаю, щоб обговорити мирні документи щодо України
Джерело: Reuters
Посланець Папи Римського італійський кардинал Маттео Дзуппі у вівторок, 12 вересня, відправиться до Пекіна, щоб дипломатично допомогти припинити війну Росії в Україні.
Щоденна газета La Repubblica зазначає, що кардинал Дзуппі, ймовірно, зустрінеться з “вищими інституційними лідерами”.
Посланник уже відвідав Україну і Росію в червні, а наступного місяця вирушив до Вашингтона в рамках зусиль Ватикану щодо досягнення мирної угоди між Україною та Росією.
- 4 вересня Папа Римський Франциск визнав, що його нещодавні коментарі стосовно Росії у контексті похвали імперіалізму, були неправильно сформульовані. Він зауважив, що його намір полягав у тому, щоб нагадати молодим росіянам про “культурну спадщину”, а не політичну.
- 21 серпня Папа Франциск обговорив війну РФ проти України з високопоставленим генералом США Марком Міллі під час зустрічі у Ватикані.
- Папа Римський Франциск запропонував зустрітися з головним патріархом РПЦ Кирилом в одному з аеропортів Москви. Літак понтифіка здійснить дозаправку на шляху до Монголії.
- Папа Франциск закликав молодих росіян бути “сіячами насіння примирення”.
- Папа Франциск закликав не припиняти молитися за мир в Україні та в інших регіонах, де триває війна.
АРМА отримало в управління майно екс-начальника Одеського ТЦК Євгена Борисова, яке розшукало в Королівстві Іспанії. Майно вже заблоковано рішенням суду Королівства Іспанії.
Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів оскаржуватиме рішення ВАКС стосовно заборони реалізації майна підозрюваного у держзраді ексдепутата Віктора Медведчука. Про це мовиться в офіційній заяві агентства.
Внаслідок удару по командному пункту 810 окремої бригади морської піхоти ЗС РФ у Льгові Курської області загинуло 18 російських військових.
На Закарпатті затримано переправників, які намагалися провезти двох ухилянтів через кордон під виглядом учасників траурного кортежу, що супроводжував тіло загиблого воїна.
Війна загострила в Україну проблему антибіотикорезистентності — стійкості мікроорганізмів до антибіотиків, які мали б їх знищити.