Посольство Росії в Норвегії зменшує кількість консульських працівників до двох

Джерело: посольство Росії в Норвегії у Facebook

Посольство Росії в Норвегії скоротить кількість консульських працівників до двох відповідно до вимог норвезької влади. Про це повідомили в російському дипломатичному представництві, зазначивши, що до 17 жовтня персонал консульського відділу буде зменшено.

Згідно з повідомленням, це призведе до обмеження консульських послуг. Зокрема, можливості організовувати виїзні консульські прийоми, надавати індивідуальне обслуговування вдома для вразливих груп населення та збільшувати години прийому відвідувачів у весняний період будуть суттєво зменшені.

Міністерство закордонних справ Норвегії повідомило, що протягом тривалого часу обговорювало з Росією питання дипломатичної присутності обох країн. Нагадаємо, у квітні минулого року Норвегія вислала 15 працівників російського посольства, яких норвезький уряд вважав співробітниками розвідки, що діяли під дипломатичним прикриттям.

  • Міністерство оборони Норвегії створило посаду в офісі аташе з питань оборони в Києві, котра буде сполучною ланкою та сприятиме співпраці між норвезькими та українськими професійними спільнотами й промисловістю в галузі оборонних інновацій та промислового розвитку, повідомив міністр оборони країни Бйорн Арільд Грам.

Компанія Opera представила новий браузер “Opera Air”, основна концепція якого зосереджена на психічному здоров’ї користувачів. Він оснащений функціями, що сприяють кращій концентрації та заохочують до регулярних перерв під час роботи за комп’ютером.

Колишня прихильниця президента США Дональда Трампа, яка брала участь у нападі на Капітолій 6 січня 2021 року, відмовилася від помилування, оскільки це було б зневагою до верховенства права.

Російським окупантам вдалося створити новий плацдарм на річці Оскіл в районі села Тополі, що в Куп’янському районі Харківщини.

У Німеччині убивця з Ашаффенбурга ще пів року тому напав із ножем на переселенку з України, проте його не депортували.

Лісові пожежі у Лос-Анджелесі завдали економічних збитків на суму від 95 до 164 мільярдів доларів США. Якщо остаточні оцінки підтвердяться, ця катастрофа стане другою за вартістю стихійною лихою в історії США після урагану “Катріна” 2005 року. Остання спричинила збитки у 200 мільярдів доларів з урахуванням інфляції.