Представник Нідерландів на «Євробаченні-2024» виступав в Росії та співав про «любов» до РФ

Джерело: “Суспільне”

Нідерландський музикант і репер Йост Кляйн, який представлятиме свою країну на “Євробаченні-2024”, відвідував Росію та випустив з російським виконавцем пісню, в якій співав про “любов” до РФ.

Фото: NOS

Трек Jackass з російським виконавцем CrazyMegaHell (справжнє ім’я Руслан Тушенцов) він випустив після початку повномасштабного вторгнення – 11 березня. Пізніше в липні 2022 року він виконував цю пісню на концерті в Санкт-Петербурзі.

В пісні є слова:

“Hello, my name is Joost Klein. I love Russian baby. I believe without negative Russian move. I want a Russian lady. I want some Russian babies…”

“Привіт, мене звати Йост Кляйн. Я люблю російську малу. Я вважаю, що без негативного російського кроку. Я хочу російську жінку. Я хочу російських дітей…”

На запитання кореспондентки “Суспільного” напередодні “Євробачення-2024” стосовно цієї пісні Кляйн відповів:

“Я незалежний артист, але це складна ситуація. Я також, як сторонній спостерігач. Я просто занадто багато дивився “South Park” і не думаю, що це було дуже хорошим натхненням. Мені подобається бути цинічним. Мені подобається жартувати. І іноді жарт буває не таким, як треба”.

Репер також має спільну пісню з російським гуртом Russian Village Boys “Normalje Bass”, яку випустили в лютому 2023 року.

Генштаб назвав втрати армії Росії та Північної Кореї під час Курської операції.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 квітня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 116 боєзіткнень.

У Павлограді російські окупанти знищили базу Медичного Добровольчого Батальйону “Госпітальєри”. Про це повідомила засновниця батальйону, народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” та медикиня-доброволиця Яна Зінкевич. Вона також оголосила про збір коштів для створення нової бази батальйону.

24 квітня два комітети Європейського парламенту — з питань промисловості, досліджень та енергетики, а також з питань безпеки й оборони — визначили власну позицію щодо законодавчої ініціативи про створення Європейської програми оборонної промисловості (EDIP). Профільні комітети підтримали законопроєкт, спрямований на зміцнення європейської оборонної промисловості, збільшення виробництва зброї та посилення підтримки України.

Адміністрація Дональда Трампа передала українській стороні так звану “остаточну пропозицію” щодо завершення війни з Росією, яка передбачає суттєві поступки Кремлю. Зокрема, США нібито готові визнати Крим російською територією та фактичний контроль Росії над значною частиною окупованих територій.