Представники охорони здоров’я Палестини повідомили, що Ізраїльські війська застрелили підлітка

Джерело: Reuters

Представники охорони здоров’я Палестини 9 вересня повідомили, що ізраїльські війська застрелили 16-річного палестинського хлопця поблизу окупованого міста Хеврон на Західному березі Йордану.

Ізраїльські військові заявили, що бойовики закидали вибухівкою солдатів, які перебували на сусідньому військовому посту.

“Солдати ЦАГАЛю (Збройні сили Ізраїлю) відповіли засобами розгону масових заворушень і бойовою стріляниною”, – йдеться в заяві ізраїльських військових, але не підтверджується загибель підлітка.

На Західному березі річки Йордан, який є одним із районів, де палестинці прагнуть отримати державність, протягом останніх 18 місяців спостерігався сплеск насильства.

Місцеві палестинські ЗМІ повідомили, що ізраїльські сили під час рейду застосували бойові кулі та сльозогінний газ проти молодих людей у ​​таборі для біженців Аль-Арруб на півдні Західного берега. 

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.