Прем’єр-міністр Австралії заявив, що дітям до 16 років слід заборонити доступ до соцмереж

Джерело: The Guardian

Прем’єр-міністр Австралії Ентоні Альбанезе підтримав пропозицію заборонити дітям реєструвати облікові записи в соціальних мережах до досягнення ними 16 років, заявивши, що надмірне спілкування в Інтернеті в юному віці серйозно шкодить їх психічному здоров’ю.

“Ми хочемо, щоб наші молоді австралійці проводили більше часу на вулиці, займаючись спортом, спілкуючись одне з одним у звичний спосіб і менше часу – в Інтернеті. І один зі способів зробити це – через обмеження в соціальних мережах”, – сказав Альбанезе.

Він додав, що часто злі коментарі в соціальних мережах можуть завдати шкоди дорослим і ще гірше впливають на дітей.

“Це може бути руйнівним. Я не дивлюся на коментарі у своїх соціальних мережах, тому що, якби я дивився, мені було б важко вийти з дому вранці. Люди анонімно кажуть речі, які є жахливими”, – сказав він.

В Австралії діють заборони на реєстрацію в соціальних мережах для дітей віком до 13 років, проте зараз пропонують запровадити обмеження для молоді віком до 16 років.

На Миколаївщині відновили Центр первинної медико-санітарної допомоги №4, який зазнав руйнувань внаслідок атаки ЗС РФ ще восени 2022 року. На початку вересня 2022 року уламками від боєприпасів у будівлі вибило вікна та двері.

За оцінками Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS), Китай може захопити Тайвань без жодного пострілу і має для цього декілька варіантів. 

Станом на 23 червня Росія зосередила свої зусилля на Покровському напрямку, де відбулася майже половина від загальної кількості бойових зіткнень.

23 червня 1994 року відбулася прем’єра фільму Роберта Земекіса “Форрест Гамп”, головну роль в якому виконав Том Генкс.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.