Прем’єр-міністр Австралії заявив, що дітям до 16 років слід заборонити доступ до соцмереж

Джерело: The Guardian

Прем’єр-міністр Австралії Ентоні Альбанезе підтримав пропозицію заборонити дітям реєструвати облікові записи в соціальних мережах до досягнення ними 16 років, заявивши, що надмірне спілкування в Інтернеті в юному віці серйозно шкодить їх психічному здоров’ю.

“Ми хочемо, щоб наші молоді австралійці проводили більше часу на вулиці, займаючись спортом, спілкуючись одне з одним у звичний спосіб і менше часу – в Інтернеті. І один зі способів зробити це – через обмеження в соціальних мережах”, – сказав Альбанезе.

Він додав, що часто злі коментарі в соціальних мережах можуть завдати шкоди дорослим і ще гірше впливають на дітей.

“Це може бути руйнівним. Я не дивлюся на коментарі у своїх соціальних мережах, тому що, якби я дивився, мені було б важко вийти з дому вранці. Люди анонімно кажуть речі, які є жахливими”, – сказав він.

В Австралії діють заборони на реєстрацію в соціальних мережах для дітей віком до 13 років, проте зараз пропонують запровадити обмеження для молоді віком до 16 років.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.