У Південній Кореї заборонили пісню про Кім Чен Ина, яка стала вірусною у соцмережах

Джерело: The Guardian

Південна Корея заборонила у країні пісню “Friendly Father”, яка прославляє північнокорейського лідера Кім Чен Ина.

“Friendly Father” (Дружелюбний батько) стала хітом у соцмережі TikTok та інших платформах по всьому світу.

Однак ставшу вірусною пісню заборонили у Південній Кореї. Регулятор країни зазначив, що відео на пісню представляє “типовий контент, пов’язаний з психологічною війною проти Південної Кореї, оскільки воно опубліковане на каналі для зв’язку з зовнішнім світом та зосереджене на односторонньому ідолопоклонстві та прославленні Кіма”.

Рішення про заборону було ухвалено після того, як спецслужби провели перевірку відео на ймовірне порушення закону.

Пісню “Friendly Father” представили у квітні на державному телебаченні КНДР. На відео до пісні показують солдатів та школярів, які вигукують “Заспіваймо, Кім Чен Ин великий лідер” та “Похвалімось Кім Чен Ином, дружелюбним батьком”.

  • Лідер КНДР Кім Чен Ин заявив про законне право знищити Південну Корею, усунувши концепцію мирного об’єднання з національної політики Північної Кореї.

Японія, у межах нового пакету санкцій, запровадила торгові обмеження щодо китайських компаній, які підтримують РФ у війні проти України.

В Україні триває 849-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 531 тисячу осіб.

Уночі 21 червня російські окупаційні війська випустили по Україні чотири ракети. Усі вдалось збити.

21 червня відзначають Міжнародний день йоги, Всесвітній день гідрографії, Всесвітній день гуманізму, Всесвітній день жирафа, Всесвітній день рукостискання, Свято музики, Міжнародний день скейтбордингу та День денного світла. Християни сьогодні вшановують мученика Юліана Тарсійського.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.