Прем’єр-міністр Польщі оголосив про запровадження особливого режиму на кордоні з Україною

Джерело: Polskieradio24

На контрольно-пропускних пунктах на польсько-українському кордоні запровадили спеціальний режим. За словами прем’єр-міністра Польщі Дональда Туска, варто розділити обидва питання – підтримки України та захисту польських фермерів і ринку від негативних наслідків лібералізації торгівлі з Україною,

У зв’язку з цим вирішено встановити спеціальний режим на кордоні з Україною та прилеглих ділянках автотрас і залізничних шляхів.

Для забезпечення безперешкодного перевезення військової, гуманітарної та медичної допомоги на українську територію, вирішено включити прикордонні переходи та вказані ділянки доріг і залізничних колій до переліку критичної інфраструктури.

Це передбачатиме введення “іншого типу організаційного режиму” на цих переходах і під’їзних шляхах, щоб забезпечити безперешкодний рух – без затримок і перебоїв.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.