Уряди Польщі та України зустрінуться у Варшаві, щоб вирішити проблему блокади кордону

Джерело: Дональд Туск на пресконференції

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск повідомив, що урядовці Польщі та України 28 березня зустрінуться у Варшаві, щоб розв’язати проблему блокади польсько-українського кордону.

“Я хотів би, щоб усі усвідомлювали, в який історичний момент ми повинні приймати рішення, коли ми говоримо про наші стосунки з сусідами, нашу позицію, а також внутрішню ситуацію, ситуацію на кордоні з Україною, фермерів, протести. Мусимо знайти спільне розвʼязання, щоб зберегти інтереси польських фермерів”, – сказав Туск.

Нагадаємо, що напередодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення щодо ситуації на польсько-українському кордоні й запропонував президенту та прем’єр-міністру Польщі приїхати на кордон, аби розв’язати питання щодо блокування кордону польськими фермерами.

Колишній футболіст Девід Бекхем подає до суду на Марка Волберга, як стверджує, через фінансові збитки під час співпраці.

У місті Бершадь, що на Вінниччині, 22 квітня відбулося прощання з 20-річним поліцейським Максимом Зарецьким, якого вбили під час виконання службових обов’язків. У зв’язку з трагедією в Бершадській громаді оголошено день жалоби.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.