У Польщі анонсували перемовини з фермерами вперше за 30 років

Джерело: Polskieradio24

Уряд Польщі планує провести переговори з фермерами у понеділок, 26 лютого. Якщо така зустріч відбудеться, це буде унікальною подією, яка не відбувалася протягом останніх 30 років, заявив заступник міністра сільського господарства Польщі Міхал Колодзейчак.

За словами Колодзейчака, мета міністерства полягає в тому, щоб домовитися з аграріями та встановити конкретний план дій та строк для розв’язання подальших проблем.

Він підкреслив, що це не лише політичний хід, а стратегічна дія, спрямована на те, щоб уникнути подібних проблем у майбутньому.

Колодзейчак також зазначив, що аграрії визначать своїх представників, які братимуть участь у переговорах з урядом. До кінця тижня буде визначено місце, де пройдуть ці переговори, і наголосив на тому, що сьогодні буде обговорено це питання з міністром культури, щоб обрати місце, яке відповідає значенню цих проблем.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.