У Польщі прокоментували слова Зеленського про «знущальну» ситуацію на кордоні

Джерело: Rzeczpospolita

Міністр розвитку Польщі Кшиштоф Гетьман відповів на слова президента України Володимира Зеленського стосовно “знущальної” ситуації на кордоні на тлі війни.

Це не є нормальною і звичною ситуацією, адже фермери повинні мати можливість нормально працювати, а не перекривати дороги і стояти на прикордонних переходах, – заявив він.

Він додав, що може зрозуміти емоції глави країни, яка перебуває у стані війни. Проте він наголосив, що протести фермерів не пов’язані з політикою.

Я не думаю, що це перший раз, коли президент Зеленський висловлюється досить різко. Я намагаюся зрозуміти людину, яка перебуває під величезним тиском, хоча і не згоден з тим, що він сказав, – заявив міністр.

За його словами, “з огляду на всю сукупність наших відносин, на те, що ми підтримуємо Україну, що ми підтримували її з першого дня, я був би обережним”.

Я був би обережним у таких заявах, тому що це дійсно не про політику. Я б порадив нашим партнерам і друзям з України бути трохи більш чутливими до проблем не тільки польських фермерів, – додав міністр розвитку.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.