Фермери з чотирьох країн доєднаються до страйку на польсько-українському кордоні

Джерело: Державна митна служба України

За попередньою інформацією польської сторони, у пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” буде заблоковано рух вантажних автомобілів в обох напрямках через страйк польських фермерів.

В митній службі зазначають, що в неділю, 18 лютого, польські фермери планують повне блокування руху для вантажних транспортних засобів в обох напрямках. 

Також фермери з Німеччини, Бельгії, Нідерландів та Франції прямують до польсько-українського кордону, щоб взяти участь у масштабній акції протесту.

Нагадаємо, що українські водії розпочали акцію протесту біля пункту пропуску “Ягодин-Дорогуськ”. Їхні дії є реакцією на блокування польськими фермерами руху вантажівок.

За даними митної служби, станом на сьогодні, 17 лютого, черга на вʼїзд у п/п “Ягодин- Дорогуськ” складає 550 вантажівок, в електронній черзі на виїзд очікує 820 транспортних засобів.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.