Через протест польських фермерів виникли проблем з постачанням гуманітарної допомоги

Джерело: речник ДПСУ Андрій Демченко в етері телемарафону

За даними ДПСУ, унаслідок блокування польсько-українського кордону фермера, затримується постачання гуманітарної допомоги Україні.

Як пояснив Демченко, враховуючи поточні дані щодо кількості перетину кордону вантажними автомобілями, у нього “є сумніви, що учасники цієї блокади пропускають необхідну кількість гуманітарної допомоги, яка йде в Україну по всіх напрямках”.

Він додав, що, на кордоні зараз дуже обмежений рух, пропускають мало вантажівок, тому на території Польщі утворилася черга. на думку речника, польскі фермери не виокремлюють вантажно-транспортні засоби, які перевозять гуманітарну допомогу або інші важливі вантажі, які рухаються в Україну.

На запитання, чи застрягла на кордоні гуманітарна допомога, Демченко відповів, що, найімовірніше, так.

Додамо, що польські фермери почали чергове блокування деяких пунктів пропуску на кордоні з Україною.

В середу ввечері, 24 квітня, в Миколаєві здетонували невідомі вибухові пристрої, внаслідок чого поранені п’ятеро співробітників ДСНС.

24 квітня Проект Постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

Представник репера Каньє Веста повідомив, що той планує запустити порностудію Yeezy, можливо, цього літа.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Американська співачка і авторка пісень Біллі Айліш розповіла про свою сексуальну орієнтацію та незабаром випустить пісню “Lunch” про її закоханість у дівчину.