У Польщі припустили введення ембарго на всі сільськогосподарські товари з України

Джерело: Rzeczpospolita

Міністр розвитку та технологій Польщі Кшиштоф Гетьман, який є членом Польської селянської партії, висловив думку щодо ймовірного введення ембарго на всі сільськогосподарські товари з України.

“Можливо, рішення не буде, і нам доведеться запровадити ембарго на всі сільськогосподарські товари з України”, – сказав Кшиштоф Гетьман.

Разом із цим, він підтримав протести фермерів, вважаючи їх справедливими.

“Я підтримую протести фермерів, вони протестують за справедливу справу”, – сказав Гетьман.

Також він відзначив, що фермери заблокували дороги з відчаю, виражаючи розуміння їхньої ситуації.

“Я так розумію, вони вийшли на дороги. Фермери мають право протестувати, вони мають право виражати це у різні способи”, – сказав політик.

Гетьман додав, що фермери опинилися у складній ситуації, оскільки витрати на сільське господарство зросли, а рентабельність господарства різко зменшилася.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.