Прем’єрка Італії подала до суду на вокаліста британського гурту Placebo за те, що він назвав її «фашисткою»

Джерело: La Repubblica.

Премʼєр-міністерка Італії Джорджія Мелоні подала позов до суду на вокаліста британського рокгурту Placebo Браяна Молко за наклеп та образи.

Під час концерту в Турині 11 липня Молко між виступами вигукнув зі сцени: “Ваша Джорджія Мелоні – расистка, фашистка, нацистка”.

Це сталося на початку концерту. Крім того, під час концерту соліст гурту Placebo виступив ще з кількома політичними зверненнями, зокрема закликав посилити захист прав небінарних і трансгендерних осіб.

За інформацією La Repubblica, згодом прокуратура Турина порушила справу про неповагу до державних інституцій у справі про слова, сказані Молко.

Кілька днів тому адвокати прем’єрки Італії подали позов до суду за наклеп.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Хоча правець може виникнути в будь-яку пору року, влітку ризик зараження може бути вищим, оскільки люди проводять більше часу на вулиці. 

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.