Президент Франції Емманюель Макрон відвідає Ізраїль

Джерело: The Jerusalem Post

Президент Франції Емманюель Макрон оголосив у вівторок, 17 жовтня, що відвідає Ізраїль.

Макрон був рішучим прихильником Ізраїлю з моменту несподіваних нападів ХАМАСу, у результаті яких понад 1400 ізраїльтян вбито та близько 200 заручників викрадено та вивезено до Гази.

Одна з викрадених, громадянка Франції та Ізраїлю Мая Шем, з’явилася на відео, опублікованому в Telegram у понеділок, і Макрон вимагав її “негайного та безумовного звільнення”.

Нагадаємо, що  Макрон також заявив, що потурання Ірану нападу ХАМАСу на Ізраїль є неприйнятним. Нині Париж намагається встановити, чи був Тегеран безпосередньо причетним до цього.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.