Президентка Угорщини у серпні приїде до Києва та Закарпаття

Джерело: Telex

Президентка Угорщини Каталін Новак у серпні приїде до України. Вона прибуде до Києва та Закарпаття.

Офіс президентки прийняв запрошення українського уряду на Кримську платформу, яка відбудеться 23 серпня у столиці. Каталін Новак, ймовірно, проведе зустріч президентом України Володимиром Зеленським.

Перед тим, як прибути до Києва, Новак заїде до Закарпаття. 20 серпня президентка з угорцями відзначить свято короля Стефана.

Зазначимо, що востаннє угорська та український президенти провели зустріч 26 листопада 2022 року. Візит відбувся разом з прем’єрами Польщі та Бельгії.

У соцмережах українці розкритикували нещодавно встановлений у Києві пам’ятнику загиблому Герою України Олександру Мацієвському через надто реалістичну воскову фігуру воїна та місце розташування.

Директорка Центру підтримки аеророзвідки, ветеранка та волонтерка Марія Берлінська наголосила, що глава РФ Володимир Путін особисто контролює виробництво дронів в Росії, оскільки розуміє потужність цього озброєння на фронті.

Вдень 7 грудня російські військові серйозно пошкодили обладнання прифронтової теплоелектростанції, внаслідок чого два енергоблоки зупинили роботу. ЗС РФ здійснили по одній з ТЕС артобстріл.

За період із серпня по жовтень обсяги обіцяної західної допомоги Україні скоротилися на 87 відсотків – фактично із 16 до двох мільярдів євро. Підтримка з боку Заходу впала до найнижчого рівня від початку війни РФ проти України наприкінці лютого 2022 року.

Президент України Володимир Зеленський полетить до Аргентини, аби відвідати інавгурацію свого аргентинського колеги Хав’єра Мілея.