Президентські вибори в США – 2024 будуть першими за 48 років без Буша, Байдена та Клінтона

Джерело: Pubity

Цьогорічні президентські вибори в США знаменують важливу віху, оскільки вони будуть першими за 48 років без Буша, Байдена чи Клінтона.

Зокрема з 1976 року ці впливові політичні родини були помітними фігурами в американських президентських перегонах.

Як розповіли у виданні, Джордж Герберт Вокер Буш був 41-м президентом США з 1988 по 1992 рік.

Своєю чергою, Джордж Вокер Буш очолював Білий дім з 2000 по 2004 рік, ставши 43-м американським президентом.

Тоді як Білл Клінтон – 42-й президент США , головував з 1993 по 2001 рік. А його дружина Гілларі Клінтон, яка була сенаторкою США від штату Нью-Йорк та держсекретаркою США, також була кандидаткою у президенти в 2016 році.

46-м американським президентом став Джо Байден, який до цього двічі невдало пробував отримати посаду глави Білого дому, зокрема в 1988 та 2008 роках. Остання спроба 2020 року стала для нього переможною.

Адміністрація Дональда Трампа передала українській стороні так звану “остаточну пропозицію” щодо завершення війни з Росією, яка передбачає суттєві поступки Кремлю. Зокрема, США нібито готові визнати Крим російською територією та фактичний контроль Росії над значною частиною окупованих територій.

Армія РФ застосовує балістичні ракети “Іскандер” та північнокорейські KN-23 з касетними боєголовками, що призводить до масових жертв серед цивільного населення України, заявив керівник Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Коваленко після масованої атаки росіян у ніч на 24 квітня.

Головний виконавчий продюсер програми “60 хвилин” на CBS News Білл Оуенс йде у відставку через занепокоєння щодо редакційної незалежності на тлі судової тяганини з президентом США Дональдом Трампом.

Зірка серіалу “Білий лотос”, британська акторка Еймі Лу Вуд, виступила з різкою критикою шоу Saturday Night Live після виходу скетчу, де, за її словами, висміяли її зуби.

24 квітня Індія офіційно перекрила шлюзи на своїх дамбах, зупинивши потік води річки Інд у бік Пакистану. Ісламабад попереджав, що розглядатиме водну блокаду як акт війни.