Про світ «Дюна» випустять офіційну розмальовку

Джерело: Amazon

З’явиться офіційна розмальовка за фільмом Дені Вільньова “Дюна”. Її 26 вересня випустить видавництво Penguin Random House.

Це видання орієнтується на дорослу авдиторію. У ньому видавці робили ставку на романи Френка Герберта, що охоплюють цілу галактику.

Фото: Berkley/Ace

“Відвідайте Арракіс зовсім по-новому, розфарбовуючи улюблених персонажів та сцени з класичного роману Френка Герберта “Дюна”. “Дюна”, звичайно ж, розповідає незабутню історію хлопчика Пола Атрейдеса, спадкоємця шляхетного роду, якому доручено правити негостинною пустельною планетою, і його шлях до міфічної долі, яка здійснить найдавнішу і найнедосяжнішу мрію людства”, – йдеться в описі.

Всього буде представлено 44 оригінальні ілюстрації. Вони присвячені персонажам, локаціям та сценам із “Дюни”.

Автором малюнків є ілюстратор Томіслав Томіч, зокрема він працював над розмальовками за “Грою престолів”.

Фото: Berkley/Ace

  • 3 серпня для ПК вийшла Baldur’s Gate 3 – рольова гра, яка вже три роки перебувала у ранньому доступі. Напередодні виходу розробники поширили відео, що в грі можна зайнятися віртуальним сексом із ведмедем. Керівник Baldur’s Gate 3 поділився, що його сину стали масово надсилати фото ведмедів.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.