Продюсерка військової драми «Юрик» звинуватила маріупольців у «голосуванні за РФ»

Джерело: Букви

У День Незалежності на телеканалі “СТБ” показали фільм “Юрик” – військову драму про хлопчика з Маріуполя, який втікав з міста, де після повномасштабного вторгнення росіян точились жорсткі бої.

Однак більшість глядачів фільм розкритикували, зауваживши, що він суттєво відрізняється від реальності. Після критики продюсерка “Юрика” Тетяна Куц фактично звинуватила маріупольців у повномасштабній війні.

Відповідний коментар вона залишила у Facebook, відповідаючи користувачці Ганні Крушинській.

“Маріупольці пішли на референдум і проголосували за РФ. Тепер РФ вбиває не тільки маріупольців, але ми за вас б’ємось теж”, – написала Тетяна Куц.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.

Військовослужбовець ЗСУ Михайло Савицький із позивним “Скрипаль”, який має польське коріння, звернувся до поляків та українців, та наголосив, що “все, що відбувається на кордоні, – це лише політика”, а ми повинні об’єднатися, щоб перемогти нашого ворога.

Всього за добу російські загарбники 19 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула та ще 8 дістали поранення.

За даними видання The New York Times (NYT), під час відступу українських воїнів з Авдіївки, від 850 до 1000 солдатів могли потрапити в російський полон або вважаються зниклими безвісти.