Протестувальники Peta зірвали показ мод Вікторії Бекхем

Джерело: BBC

Показ Вікторії Бекхем на Паризькому тижні моди зірвали захисники тварин, які вийшли на подіум, під час демонстрації одягу моделями.

Протестувальники Peta (Люди за етичне поводження з тваринами) заявили, що їх протест – проти використання шкур тварин у світі моди загалом.

Представники Peta були одягнені у футболки з надписом “Тварини – не тканина” і тримали плакати з надписами “Віва веганська шкіра”.

Хоча модний бренд Вікторії Бекхем не використовує хутра чи екзотичну шкіру, Peta зазначає, що в деяких дизайнах використовується шкіра.

Європейська президентка Peta Мімі Бекхечі заявила, що жоден одяг та аксесуар не варті того, щоб вбивати та здирати шкіру з “чутливої та розумної тварини”.

“Ми закликаємо Вікторію Бекхем замість цього звернутися до доступних сьогодні етичних і екологічних інновацій, таких як високоякісна шкіра з яблук, винограду, ананасів, грибів тощо”, – додала вона.

Активісти благодійної організації Peta, що захищає права тварин, відомі своїми підривними акціями протесту. Вони регулярно проводять свої акції на глобальних модних заходах, зокрема у Нью-Йорку, Лондоні та Мілані вже в поточному модному сезоні.

  • Прокуратура з розслідування спеціальних злочинів Великої Британії висунула трьом активістам Greenpeace звинувачення через торішній протест на даху будинку прем’єр-міністра Ріші Сунака.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.