Активісти Greenpeace постануть перед судом після протесту на даху британського прем’єра

Джерело: Sky News

Прокуратура з розслідування спеціальних злочинів Великої Британії висунула трьом активістам Greenpeace звинувачення через торішній протест на даху будинку прем’єр-міністра Ріші Сунака.

“Після перегляду доказів, наданих поліцією Північного Йоркшира, ми санкціонували кримінальні звинувачення проти одного чоловіка та двох жінок після протесту на будинку прем’єр-міністра Ріші Сунака 3 серпня 2023 року”, – заявили у прокуратурі.

За даними правоохоронців Північного Йоркшира, висунуті звинувачення стосуються 38-річного Метью Соета, 33-річної Емі Рагг-Ізі та 32-річної Олександри Вілсон.

Усі троє постануть перед судом Йоркшира 21 березня.

Довідка. 3 серпня минулого року активісти Greenpeace залізли на дах будинку прем’єр-міністра Великої Британії Ріші Сунака на знак протесту проти його рішення надати нові ліцензії на буріння нафти й газу у Північному морі.

Під підозрою головний сержант та молодший інспектор прикордонної служби, які працювали на ПП “Устилуг”. За даними Державного бюро розслідувань, обидва допомогли виїхати за кордон військовозобов’язаним чоловікам.

Під час евакуаційного рейсу з Покровська Донецької області до Рівненщини у жінки почалися перейми.

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростували “передбачення” з TikTok щодо того, що війна звершиться 18 травня.

Сі Цзіньпін, голова Китайської Народної Республіки, відвідає Угорщину з 8 по 10 травня в межах своєї європейської поїздки. Про це оголосив Гергелій Гульяс, міністр кабінету міністрів Угорщини, під час пресбрифінгу.

Подружжя агентів ФСБ, яке скоригувало ракети РФ на лікарню в Херсоні, засудили до 15 років ув’язнення.