Індійські фермери під час протесту спалили опудало прем’єр-міністра Моді

Джерело: Reuters

Під час протесту індійські фермери спалили опудало прем’єр-міністра країни Нарендри Моді та інших міністрів після загибелі учасника масової демонстрації у середу, 21 лютого.

Як розповіли в агентстві, фермери в Індії оголосили п’ятницю “чорним днем” після загибелі одного із протестувальників на мітингу 21 лютого.

На тракторах і тролейбусах протестувальники вивісили чорні прапори, а більшість мітингарів пов’язали чорну тканину на свої тюрбани. Індійські аграрії також викрикували гасла із вимогою підвищення мінімальних цін на їхній врожай.

Тако фермери спалили опудала міністра внутрішніх справ Аміта Шаха та головного міністра штату Хар’яна, чию поліцію вони звинувачують у застосуванні сили до протестувальників.

За даними видання, у середу фермери зупинили свій марш на два дні після смерті одного із протестувальників у штаті Пенджаб, в якій вони звинувачують поліцію. Смерть сталась на місці протесту, але причина смерті чоловіка буде встановлена лише після розтину.

Своєю чергою, головний міністр штату Бхагвант Манн у п’ятницю оголосив про компенсацію у розмірі 10 мільйонів рупій (120 000 доларів США) родині загиблого.

Проте лідери фермерів заперечили виплату компенсації, заявивши, що не дозволять провести розтин тіла загиблого, поки не буде зареєстровано справу про вбивство.

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл знімають два майбутні шоу Netflix, які будуть зосереджені на кулінарії та чемпіонаті США з поло, повідомляє служба потокового передавання.

Президент США Джо Байден заявив, що Іран “рано чи пізно” нападе на Ізраїль й закликав не робити цього.

Репера Дрейка звільнили з судового процесу, порушеного через трагедію на фестивалі Astroworld, під час якого загинули 10 відвідувачів концерту.

Нардепка від партії “Слуга народу” Мар’яна Безугла заявила, що вважає виплати військовослужбовцям надмірними й додала, що “цінності не в грошах”.

Протягом дня, 12 квітня, російські війська здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 112 вибухів.