В Індії поліція застосувала сльозогінний газ проти тисячі протестуючих фермерів

Джерело: Reuters

В середу, 21 лютого, в Індії поліція застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати тисячі протестуючих фермерів, які намагалися відновити марш до Нью-Делі.

Фото: Reuters

Фермери в супроводі кранів і екскаваторів почали марш з того місця, де влада зупинила їх, спорудивши барикади й заблокувавши ключову магістраль.

“Це неправильно, що такі масивні барикади були встановлені, щоб зупинити нас. Ми хочемо пройти мирним маршем до Делі. Якщо ні, вони повинні погодитися на наші вимоги”, – сказав один із лідерів фермерів Джаджіт Сінгх Даллевал.

Пізно у вівторок начальник поліції наказав негайно конфіскувати важке обладнання, яке привезли фермери, щоб протестувальники не використовували його для руйнування барикад.

Поліція також попросила власників такого обладнання не позичати та не здавати його протестувальникам, оскільки його використання для шкоди силовикам буде кримінальним злочином.

Близько 10 000 людей зібралися в середу разом із 1200 тракторами та фургонами в Шамбху на державному кордоні. Поліція застосувала сльозогінний газ, щоб розігнати їх.

Фото: Reuters

Фото: Reuters

Міністр сільського господарства та добробуту фермерів Індії Арджун Мунда закликав фермерів вирішити свої скарги шляхом переговорів.

“Після четвертого раунду уряд готовий обговорювати всі питання. Я знову запрошую лідерів фермерів до обговорення. Для нас важливо зберегти мир”, – зазначив він.

ЗМІ повідомляють, що лідери фермерів все ж зібралися, щоб обговорити пропозицію після того, як дії поліції призупинили марш. Фермери вимагають підвищення цін на свій урожай.

Вранці 25 квітня війська РФ атакували Черкаську область. Як наслідок – пошкоджено критичну інфраструктуру регіону.

Аналітики ISW прокоментували, як на хід російсько-української війни вплинуть ракети дальньої дії ATACMS, які США передали на озброєння ЗСУ.

В Україні триває 792-га доба повномасштабної війни проти РФ. За цей час втрати окупантів у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 462 тисячі осіб.

Протягом минулої доби відбулося 104 бойових зіткнення. Загалом, ворог завдав 13 ракетних та 56 авіаційних ударів, здійснив 105 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

25 квітня відзначають Всесвітній день боротьби проти малярії, Всесвітній день пінгвінів, Міжнародний день ДНК та День перукаря. Християни сьогодні згадують святого Марка.