Прототипом головного героя серіалу «СМТ Інгулець» за понад 33 млн грн з бюджету, ймовірно, став аграрій Поворознюк

Джерело: журналіст, народний депутат Микола Княжицький, посилаючись на опис серіалу, опублікований на сайті prozorro.

Компанія українського актора, телеведучого, шоумена Юрія Горбунова за бюджетні кошти створить серіал під робочою назвою “СМТ Інгулець”, замовником якого виступає державний телеканал “FREEДОМ”. Прототипом головного героя телесеріалу, ймовірно, став український аграрій Олександр Поворознюк.

“Ви будете сміятися, а може і сльозу пустите, але серіал “Інгулець”, який вироблятимуть за державні кошти, справді про Поворознюка. Ось опис з сайту прозоро: два талановиті айтішники, Максим та Данило, втікають з фронтового Харкова і, дорогою на Львів, опиняються на Кіровоградщині в СМТ “Інгулець”, де всім керує фермер Олексій Паровоз по кличці “Батя”. Програмістів записують до місцевої самооборони і призначають чергувати на місцевий блокпост і час від часу працювати на фермі”, – йдеться в дописі.

Своєю чергою, народний депутат України Володимир Ар’єв також припустив, що прототипом одного з головних героїв став саме Поворознюк.

“Є сильна підозра, що головним героєм буде улюбленець коломойського телебачення, власник ФК “Інгулець”, аграрій Олександр Поворознюк. Той самий, який матюкає все навколо, крім Зеленського, якого він любе. Це, звісно, припущення, але після серіалу “Слуга народу” нічому не здивуюсь. Народу втулять новий образ – малограмотного, агресивного, балакучого невігласа. І народ за це тепер заплатить зі своєї кишені”, – обурився він.

Варто зауважити, що вартість замовлення серіалу складає 33 600 000 гривень. Термін постачання товарів, виконання робіт чи надання послуг – 31 грудня 2023.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.