Проти нардепів Куницького та Дмитрука, що взяли участь в бійці, відкрито кримінальні справи

Джерело: РБК-Україна

Генеральний прокурор Андрій Костін зареєстрував кримінальні провадження проти народних депутатів Артема Дмитрука та Олександра Куницького, які брали участь у бійці в Києві.

“За фактом інциденту, що стався між народними депутатами та громадянином 5 жовтня 2023 року в центрі Києва, генеральний прокурор зареєстрував кримінальні провадження”, – зазначили в Офісі генерального прокурора.

Зазначено, що Дмитрук та Куницький підозрюються в умисному завданні тілесних ушкоджень середньої тяжкості і хуліганстві. 

Також додали, що кримінальні провадження об’єднали, і досудове розслідування буде проводити Головне слідче управління Державного бюро розслідувань.

Довідка: 5 жовтня опублікували відео, на якому Куницький і Дмитрук б’ють людину в центрі Києва. Пізніше з’явилося ще одне відео, в якому потерпілий звинувачує нардепів у вимаганні грошей та обвинувачує їх у різних аферах, після чого конфлікт переріс у бійку. Потерпілий наголосив, що бійку розпочали нардепи.

“Я стояв на вулиці, вони почали мене знімати і штовхати, провокувати. Говорили всіляку гидоту, що я там десь працюю. Я вихопив телефон (у нардепа, який вів зйомку), але йому одразу віддав. Вони мене одразу почали бити удвох. Один мене завалив, а Дмитрук почав мене бити. Вони казали, що я якийсь шахрай, ще щось”, – розповів чоловік на відео.

Згідно з версією Дмитрука, інцидент відбувся під час обшуку шахраїв у кол-центрі, і потерпілий – нібито підставна особа.

З 27 травня в Миколаєві буде зменшена кількість комунальних автобусів на маршрутах через мобілізацію водіїв, що призвела до їх нестачі. Міський голова Олександр Сєнкевич зазначив, що автобуси будуть вимушено простоювати через відсутність водіїв, які могли б ними керувати.

Згідно з дослідженнями, добавки з риб’ячим жиром можуть збільшити ризик розвитку серцево-судинних захворювань або інсульту, але можуть знизити ризик для тих, хто вже має серцево-судинні захворювання.

Упродовж 2024-2026 років Швеція виділить на військову допомогу Україні 7 мільярдів доларів.

Джерело: NHK Громадянка Китаю Чжан Чжань, яка була ув’язнена за висвітлення спалаху коронавірусу в місті…

Сьогодні, 22 травня, російські війська обстріляли центральну частину міста Чугуїв Харківської області. Є постраждалі.