Протягом доби росіяни завдали ударів по енергооб’єктах у восьми областях – Міненерго
Джерело: пресслужба Міненерго
За минулу добу російські війська здійснили обстріли цивільної енергетичної інфраструктури у восьми областях України, повідомляє Міністерство енергетики. Під ударами опинилися Дніпропетровська, Донецька, Миколаївська, Полтавська, Сумська, Харківська, Херсонська та Чернігівська області.
У Дніпропетровській області двічі була знеструмлена підстанція, а також побутові споживачі та водоканал. Ще одна підстанція, разом із споживачами та залізничною інфраструктурою, теж постраждали, проте рух потягів не порушено. Живлення відновлено за резервною схемою.
У Сумській області обстріл пошкодив повітряну лінію, що призвело до знеструмлення підстанції та побутових споживачів у Харківській області. Енергетики відновили живлення за резервною схемою.
У Полтавській області під час повітряної тривоги було вимкнуто повітряну лінію, через що тимчасово знеструмлено споживачів. Живлення також відновлено.
У Чернігівській області через обстріли відключились повітряні лінії, що призвело до знеструмлення 947 абонентів у 15 населених пунктах.
В Донецькій області внаслідок ворожого обстрілу постраждала територія шахти, було пошкоджено обладнання, але на момент інциденту людей у шахті не було. Одну людину доставлено до лікарні для надання медичної допомоги.
- Заступник міністра енергетики Микола Колісник поінформував про один з варіантів захисту повітряних ліній електропередач від російських обстрілів.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.