Протягом кількох минулих місяців війська РФ не досягли своїх цілей на Сході – Сирський

Джерело: Олександр Сирський у Telegram

Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що протягом минулих кількох місяців російські війська не досягли цілей на Сході, які перед ними ставило російське командування.

Так, противнику неодноразово визначали терміни захоплення тих чи інших населених пунктів, виходи на певні рубежі, потім їх переносили, і ці задачі не було виконано.

За словами командувача, останнім часом, завдяки діям наших оборонців, наступ російської армії регулярно зазнавав невдач, натомість ворог зазнавав значних втрат.

Разом з тим, противник продовжує наступати на декількох напрямках та має для цього необхідні ресурси.

Додамо, що в Україні триває 688-ма доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські воїни знищили більш як 368 тисяч російських військових.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по двох районах зосередження особового складу противника.

Підрозділи ракетних військ уразили два райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, пункт управління та склад боєприпасів противника.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.