Протягом ночі ЦАХАЛ атакував 750 цілей на території сектора Гази

Джерело: ЦАХАЛ

Ізраїльські військові уночі 13 жовтня продовжили атаки по об’єктах у секторі Гази. Загалом було вражено 750 цілей.

Серед уражених цілей – підземні тунелі, склади зброї, будинки високопоставлених членів угруповання ХАМАС, які використовувалися як місце збору бойовиків, та інші обʼєкти.

Також військовими літаками було завдано ударів по 12 багатоповерхівках Гази, які, за твердженням армії оборони Ізраїлю, використовували бойовики ХАМАСу.

  • Ізраїльські військові попередили у своїй заяві від 13 жовтня дали жителям північної частини сектора Гази 24 години на евакуацію до південної частини території.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.

31 травня глава НАТО Єнс Столтенберг заявив, що членам військового альянсу час переглянути деякі обмеження щодо використання озброєння, наданого Україні для підтримки у війні проти Росії.

Між Києвом та західними прихильниками, зокрема й Сполученими Штатами, виникають гострі суперечки щодо майбутнього захисту України від повномасштабного вторгнення Росії. Українські лідери все частіше скаржаться на те, що Вашингтон обмежує здатність відповідати на напади Росії, оскільки політики США змушують їх робити більше для боротьби з корупцією навіть на тлі загострення бойових дій. Тоді як європейські та американські офіційні особи сперечаються щодо стратегії перелому ситуації на полі бою.