Протягом зими ЗС РФ близько 40 разів атакували теплові електростанції ДТЕК
Джерело: телемарафон
ЗС РФ протягом цієї зими атакували теплові електростанції компанії ДТЕК вже близько 40 разів, заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук. Зокрема, три напади на ТЕС сталися протягом останніх двох тижнів.
Однією з останніх була атака цієї ночі, коли росіяни вдарили по ТЕС у Дніпропетровській області.
“Дуже багато дронів влучили, на жаль, в станцію. Пошкоджено критичне й великогабаритне обладнання, дуже важливе для роботи станції. ТЕС зараз не працює, йде аналіз пошкоджень”, – пояснив він.
Нині відключень електропостачання у Дніпрі та Дніпропетровській області не зафіксовано, проте схема електропостачання – нестійка через відсутність деяких джерел електроенергії в області. Однак енергетики працюють над перерозподілом електроенергії між споживачами, щоб уникнути відключень.
Нещодавно ворог атакував енергетичну мережу у Дніпропетровській області, що призвело до відключення споживачів у Павлоградському районі. Ця атака також призвела до знеструмлення шахт, залишивши тисячі шахтарів без електрики.
- В енергосистемі не передбачається дефіциту 13 лютого. Протягом доби один енергоблок ТЕС виведено в аварійний ремонт, але це не вплине на стан системи.
СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.
В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.
На тимчасово окупованих територіях Херсонської області виділили під будівництво понад 87 гектарів землі. Зробили це, аби заселити там росіян.
Сини Брітні Спірс – Шон Престон та Джейден Федерлайн – 26 червня дебютували на подіумі Тижня моди у Парижі.
Воїни Військово-морських сил ЗСУ повідомили про ураження російського катера в акваторії Чорного моря.