Протягом зими ЗС РФ близько 40 разів атакували теплові електростанції ДТЕК
Джерело: телемарафон
ЗС РФ протягом цієї зими атакували теплові електростанції компанії ДТЕК вже близько 40 разів, заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук. Зокрема, три напади на ТЕС сталися протягом останніх двох тижнів.
Однією з останніх була атака цієї ночі, коли росіяни вдарили по ТЕС у Дніпропетровській області.
“Дуже багато дронів влучили, на жаль, в станцію. Пошкоджено критичне й великогабаритне обладнання, дуже важливе для роботи станції. ТЕС зараз не працює, йде аналіз пошкоджень”, – пояснив він.
Нині відключень електропостачання у Дніпрі та Дніпропетровській області не зафіксовано, проте схема електропостачання – нестійка через відсутність деяких джерел електроенергії в області. Однак енергетики працюють над перерозподілом електроенергії між споживачами, щоб уникнути відключень.
Нещодавно ворог атакував енергетичну мережу у Дніпропетровській області, що призвело до відключення споживачів у Павлоградському районі. Ця атака також призвела до знеструмлення шахт, залишивши тисячі шахтарів без електрики.
- В енергосистемі не передбачається дефіциту 13 лютого. Протягом доби один енергоблок ТЕС виведено в аварійний ремонт, але це не вплине на стан системи.
Заступник прем’єр-міністра Великої Британії Девід Леммі заявив, що курс зовнішньої політики країни, включно з підтримкою України та відновленням відносин із ЄС, залишиться незмінним навіть після відставки прем’єра Кіра Стармера і призначення нового очільника уряду.
Ексрадник президента США Дональда Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон визнав провину у справі про незаконне зберігання секретної інформації та уклав угоду зі слідством, яка може дозволити йому уникнути тюремного ув’язнення.
Увечері 26 червня російські окупанти вдарили безпілотником поблизу відділення Нової пошти в Семенівці Чернігівської області. Унаслідок атаки поранений чоловік.
Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.
Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.