Протягом зими ЗС РФ близько 40 разів атакували теплові електростанції ДТЕК

Джерело: телемарафон

ЗС РФ протягом цієї зими атакували теплові електростанції компанії ДТЕК вже близько 40 разів, заявив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук. Зокрема, три напади на ТЕС сталися протягом останніх двох тижнів.

Однією з останніх була атака цієї ночі, коли росіяни вдарили по ТЕС у Дніпропетровській області.

“Дуже багато дронів влучили, на жаль, в станцію. Пошкоджено критичне й великогабаритне обладнання, дуже важливе для роботи станції. ТЕС зараз не працює, йде аналіз пошкоджень”, – пояснив він.

Нині відключень електропостачання у Дніпрі та Дніпропетровській області не зафіксовано, проте схема електропостачання – нестійка через відсутність деяких джерел електроенергії в області. Однак енергетики працюють над перерозподілом електроенергії між споживачами, щоб уникнути відключень.

Нещодавно ворог атакував енергетичну мережу у Дніпропетровській області, що призвело до відключення споживачів у Павлоградському районі. Ця атака також призвела до знеструмлення шахт, залишивши тисячі шахтарів без електрики.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.