Прикордонник розповів, як у першу ніч на позиціях знищив ворожий танк та БМП
Джерело: ДПСУ
Військовослужбовець Державної прикордонної служби України на псевдо “Лезо” розповів, як його підрозділу вдалось знищити ворожу піхоту, танк та БМП за допомогою ручних протитанкових гранат.
За словами прикордонника, це був перший день, коли його підрозділ прибув на позиції. Відразу ворожа піхота за підтримки броньованої техніки намагалася наступати на позиції українських захисників.
“Вночі ми заїхали. Вранці до нас прорвався танк. Без піхоти, без нікого. І пів дня “жужав”. Десь через пів години — годину пішла піхота”, — уточнив “Лезо”.
Зауважив, що піхоти було лише декілька осіб. Прикордонникам вдалось їх ліквідувати, а вже під вечір приїхав танк з БМП.
“Ти бачиш, як на тебе ломиться така машина. І страшно щось робити. А потім якийсь рефлекс спрацював. Захотілось жити. Взяв РПГ і почав стріляти”, — зазначив військовослужбовець.
Він також додав, що вдома у нього – двоє маленьких дітей, і йому якнайшвидше хочеться до них повернутись.
“Вже як штурм пройшов, якась радість була, але радість не тому, що підбив (танк та БМП, — ред.), а тому, що живий. Хочеться додому. Хочеться спокійного життя”, — наголосив “Лезо”.
- Станом на 23 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.
Самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь не планує долучатися до бойових дій проти України. Він звернувся до посла РФ Бориса Гризлова, закликавши не втягувати країну у війну.
25 червня речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук спростував інформацію про нібито відступ російських військ із Кінбурнської коси.
25 червня президент Володимир Зеленський повідомив про затвердження 40-денної операції СБУ щодо впливу на РФ, аби домогтися завершення повномасштабної війни.
Правоохоронці оголосили підозру старшій лейтенантці військової частини на Львівщині через закупівлю генераторів за завищеними цінами. Держава зазнала збитків на понад 18,6 млн грн.
Сухопутні війська Збройних сил України відреагували на поширену в медіа інформацію щодо 425-го окремого штурмового полку “Скеля”. У командуванні заявили, що за наведеними фактами вже працюють уповноважені органи, а сама ситуація перебуває на контролі.